Wybierz ogródek        Żłobek    –     Przedszkole

Językowe Przedszkole i Żłobek o profilu artystyczno-matematycznym

RODO

Administratorem Twoich danych jest Pastel Garden Stelmach Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kłopot 4A, 01-066, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem NIP: 5272927512, REGON: 386089469. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: biuro@pastelgarden.pl. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem Rycerstwa Polskiego 4/U1, 02-999 Warszawa.

Podane przez Ciebie dane osobowe w formularzu będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz wysyłać wiadomość e-mail na adres biuro@pastelgarden.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Pastel Garden Stelmach Spółka Jawna w ramach zawieranych z Tobą umów.

© Pastelgarden.pl 2020 Językowe Przedszkole i Żłobek o profilu artystyczno-matematycznym Polityka Prywatności   –   RODO   –   Polityka Cookies
Projekt i realizacja: marczewski.org